Pierwszy Wielkopolski Dzień Wcześniaka 2017

Obchody Wielkopolskiego Dnia Wcześniaka, spotkały się z dużym zainteresowaniem i uznaniem wśród rodziców, terapeutów oraz przedstawicieli ogólnopolskiej fundacji wcześniak którzy wzięli w nim udział, ale także władz Poznania. Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Prezydenta Miasta Poznania.
Dziękujemy wszystkim za to, że byliście z nami w tym szczególnym Dniu. Dziękujemy naszym Dzielnym Wojownikom ( zwłaszcza tym najmniejszym  :) i ich Rodzicom, że wytrwaliście z nami przez tyle godzin, dziękujemy wszystkim Wykładowcom za ogromny wkład merytoryczny i wiele cennych wiadomości, dziękujemy FUNDACJI WCZEŚNIAK RODZICE-RODZICOM, a szczególnie Pani Magdzie, że zaszczyciła nas swoją obecnością i za wiele ciepłych słów, które usłyszeliśmy, dziękujemy ABCterapeutyczne.pl za zorganizowanie edukacyjnego kącika dla dzieci, dziękujemy Cukierni Jagódka Poznań za zachwycający, imponujący, przepyszny tort (zdjęcia wkrótce :)
Dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna - będziemy do Was wracać w kolejnych dniach.
Po krótkim odpoczynku mamy głowy pełne nowych pomysłów i planów. Na pewno spotykamy się za rok - 17 listopada 2018.
Kochani zabraliście fioletowe światełko do Waszych domów, światełko - symbol nadziei dla całej Waszej Rodziny niech ta nadzieja towarzyszy Wam przez cały kolejny rok.

Drogie Wcześniaki i ich Przyjaciele jesteśmy z Was dumni. 

Leave a comment