Laboratorium Super Rodzica – Grupa Wsparcia

Zgodnie z obietnicą zapraszamy Rodziców Dzieci ze szczególnymi potrzebami rozwojowymi (wcześniaków, osób z zespołem Downa, autyzmem, rzadkimi chorobami genetycznymi czy metabolicznymi) do uczestniczenia w grupie wsparcia prowadzonej w ramach Laboratorium Super Rodzica.

Proponujemy Państwu 2 możliwości:

  1. Grupa Wsparcia stacjonarna w formie cyklicznych spotkań grupowych - istnieje możliwość zorganizowania w tym czasie zajęć dla dzieci prowadzonych przez wykwalifikowanych pedagogów.
  2. Indywidualne wsparcie dla osób, które nie mogą lub nie chcą uczestniczyć w zajęciach grupowych - prowadzone przez komunikator Skype.

Grupa wsparcia skierowana jest do Rodziców/Opiekunów, którzy poszukują odpowiedzi co dalej, jakie kroki należy podjąć, chcą skorzystać z naszej wiedzy i doświadczenia lub po prostu posiedzieć i napić się kawy/herbaty w miłym towarzystwie oraz naładować akumulatory do dalszej pracy.
Otrzymacie wsparcie – od nas, od specjalistów, od innych rodziców będących w podobnej sytuacji.
Znajdziecie odpowiedzi na nurtujące Was pytania dotyczące rozwoju dziecka, jego leczenia, rehabilitacji, terapii, ale też ważnych aspektów Waszego życia rodzinnego.
Nauczymy Was szybkich metod relaksacji, kontroli oddechu - do wykorzystania każdego dnia doświadczycie dobrej energii, poczucia humoru i miłej atmosfery.

Nasze zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych psychologów, którzy są jednocześnie Rodzicami Dzieci ze szczególnymi potrzebami.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w temacie "grupa wsparcia"
Skontaktujemy się w celu ustalenia terminu zarówno grupy stacjonarnej jak i indywidualnych konsultacji przez Skype.

Leave a comment