Koncert Marzeń Mietek Szcześniak i Nierówni wTeatrze Wielkim

Kochani :) 

Pragniemy zaproponować Wam udział w wyjątkowym wydarzeniu: KONCERCIE MARZEŃ MIETKA SZCZEŚNIAKA W POZNANIU.
Bilety dostępne będą już niedługo w kasie Teatru Wielkiego ale już teraz można je kupić na: Bilety na koncert
13 września w godzinach 19:00 - 22:00

TEATR WIELKI - OPERA POZNAŃ
Aleksandra Fredry 9, 61-701 Poznań

Organizator: Laboratorium Marzeń
www.bilety24.pl

Mietek Szcześniak zaprezentuje repertuar z bestsellerowego albumu „Nierówni” (Złota Płyta ZPAV) z towarzyszeniem muzyków Filharmonii Poznańskiej.
Planowane przez nas przedsięwzięcie jest wyjątkowym zjawiskiem na polskiej scenie muzycznej. Chcemy przybliżyć szerokiemu gronu słuchaczy klasyczną a mało wciąż znaną poezję księdza Twardowskiego oprawioną w ramy muzyki nawiązującej jednocześnie do polskiej piosenki przedwojennej (w sferze melodyki), jak i brazylijskiej klasyki rozrywkowej - bossa novy, samby, chorinjo, sao (w sferze brzmienia). Wierzymy, że przygotowany program stanowi idealne połączenie sztuki ambitnej z doskonałą rozrywką przemawiającą do słuchaczy reprezentujących różne gusta i poziomy muzycznej erudycji.
Dotychczasowe koncerty promujące płytę cieszyły się znakomitą frekwencją oraz były gorąco przyjmowane przez publiczność. Na scenie artyście towarzyszy zespół złożony z muzyków brazylijskich oraz wybitnych osobowości polskiej sceny muzycznej:

Mietek Szcześniak - Śpiew
Paulinho Garcia - Gitara
Krzysztof Herdzin – Fortepian/Akordeon
Marcin Pospieszalski – Bas
Luis Ribeiro – Perkusjonalia I
Tomas Cellis Sanchez – Perkusjonalia II


Dodatkową atrakcją będzie występ dzieci z wyzwaniami rozwojowymi, które dzięki ogromnemu zaangażowaniu Mietka zaśpiewają z nim na prawdziwej scenie piosenkę „Jest jeden świat”

Marzenia się spełniają.

Zapraszamy. Bądźcie z nami 13 września w Poznaniu.

Leave a comment