Wspierają nas

Tu znajdziesz informacje o organizacjach/firmach, które wsparły nasze działania!

Sempler

Sieć sklepów z elektroniką użytkową! Wsparli nas w trakcie Pikniku Marzeń! Dziękujemy!

Lapidem

Stylowa biżuteria, piękny dodatek modnej kobiety i mężczyzny. Lapidem biżuteria z naturalnych kamieni, ręcznie wykonana z pasją i dbałością o szczegóły! Wsparli nas w trakcie Pikniku Marzeń! Dziękujemy!

IV LO Poznań

IV Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu - jedno z najlepszych! Wsparli nas w trakcie Pikniku Marzeń! Dziękujemy!

Gościniec Siedem Drzew

Gościniec i Restauracja "Siedem Drzew" to znakomita kuchnia, niepowtarzalne wnętrza, komfortowe pokoje oraz bajkowy ogród! Wsparli nas w trakcie Pikniku Marzeń! Dziękujemy!

Restauracja Pod Pręgierzem

POD PRĘGIERZEM” znajduje się w zabytkowych wąskich kamieniczkach z renesansowymi podcieniami, zwane niegdyś jako „domki budnicze” .To miejsce, w którym polscy goście oraz zagraniczni turyści mogą poczuć smak tradycyjnej, polskiej kuchni oraz zjeść w otoczeniu świeżej zieleni. Wsparli nas w…

Bierhalle - Browar i Restauracja

Restauracje Bierhalle należą do przedsiębiorstwa QLT Restaurant & Bar Sp. z o.o., którego założycielami są Jerzy Becz – związany wcześniej ze spółką AmRest, która wprowadziła do Polski sieć KFC – oraz Roman Gościk, specjalista rynku nieruchomości. Wsparli nas w trakcie…

Restauracja Kuchnia Wandy

Restauracja Kuchnia Wandy - przepyszne jedzenie! Wsparli nas w trakcie Pikniku Marzeń! Dziękujemy!

Poznańskie zaprzęgi

Poznańskie Zaprzęgi to grupa ludzi z Poznania i okolić których łączy pasja do motocykli z koszem. Działają jako Stowarzyszenie i licznie uczestniczyli w organizowanym przez nas Pikniku Marzeń! Dziękujemy!

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Murowanej Goślinie

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Murowanej Goślinie jest samorządową instytucją kultury o ponad trzydziestoletniej tradycji. Działają tam liczne zespoły artystyczne, w których swoje zainteresowania rozwija kilkaset osób. Nas wsparli podczas Pikniku Marzeń! Dziękujemy!